Головна

12.2013

Компанія « Атракціон-Сервіс » – виграла тендер і почала монтажні роботи по установці і введенню в експлуатацію атракціонів в торгово – розважальному центрі « SKYMALL » м.Київ . Нашими фахівцями встановлюються такі атракціони як : – Leonardo ( виробник EOS ) – Graffity ( виробник EOS ) – Oduble Gold mini coaster ( виробник SBF ) – Merky Goround ( виробник SBF ).

Ми пишаємося наданою нам довірою замовників .

07.2013

Компанія « Атракціон – Сервіс » виграла тендер і почала монтажні роботи по установці і введенню в експлуатацію атракціонів в одному з найбільших Торгово-розважальних центрів України «РЕСПУБЛІКА» . Фахівцями проводиться установка таких атракціонів як :– Американські гірки – Колесо огляду – Вежа падіння і ін . Дана подія – підтвердження високої кваліфікації наших фахівців і довіри до нашої компанії .

09.2012

Урочисте відкриття сімейного парку «Острів розваг» м Житомир, ТРЦ «Глобал UA» Площа сімейного центру – 3 500 м.кв., він входить в п’ятірку крупнецшіх професійних розважальних центрів України. У складі центру – ресторан, бар, роллердром, автодром, мульти-кінотеатр, розважальні атракціони, дитяча перукарня. До Відкриття планується магазин іграшок та подарунків, школа раннього розвитку дитини. Власником і керуючою компанією сімейного центру є ТОВ «Атракціон-сервіс». Компанія була заснована в 2008 році, профіль – розвиток розважальних парків, виробництво, постачання, продаж, оренда розважальних і екстремальних атракціонів.
За результатами 2011, 2012 , 2013 років компанія впевнено займає І місце в українських бізнес – рейтингах в сфері діяльности розважальних парків в номінаціях : – Ефективне використання ресурсів ; – Інвестиційна привабливість ; – Масштаби виробництва .

Кожен день НАШІ ВЕСЕЛІ аніматори даруватимуть щастя , гарний настрій і багато цікавий подарунків Вашим дітям ! Приходьте до нас на розважальні майданчики з дітьми за вказаною адресою і без запізнень , Вас чекає маса задоволення і позитиву ) ) * зазначений час може змінюватися , в залежності від погодних умов , тому стежте за новинами на нашому сайті


Атракціон-сервіс

Оренда та продаж атракціонів

‎(067) 501-12-17

(044) 228-12-12

ostrivrozvag@gmail.com